Dom w cenie mieszkania? Sprawdź tanie segmenty w Warszawie!

Rynek nieruchomości w Warszawie zaskakuje mnogością opcji. Bliźniaki, apartamenty, domy bezczynszowe — możliwości jest wiele, jednak dla kupujących przeszkodą mogą być ceny. Rzeczywiście w stolicy własne M jest nawet trzykrotnie droższe niż w innych polskich miastach. Nie oznacza to jednak, że musisz rezygnować z marzeń o własnym domu. Przeczytaj nasz artykuł, aby poznać atrakcyjne rozwiązania dla kupujących.

Poszukiwania własnego kąta zazwyczaj rozpoczynają się od postawienia sobie pewnych kryteriów. Budżet, który zakładasz na inwestycję, metraż, lokalizacja. Wymagania są duże, ponieważ zakup wiąże się ze sporym wydatkiem lub obciążeniem w postaci kredytu. W takiej sytuacji trzeba znaleźć godnego zaufania partnera, który zaoferuje nowoczesne budownictwo w przystępnej cenie.

Powstające w dzielnicy Wawer tanie segmenty i domy bezczynszowe to odpowiedź warszawskiego dewelopera Aras na wymagania zwłaszcza młodych ludzi, którzy szukają swojego pierwszego M.

Domy bezczynszowe dla wymagających

Do tej pory rodziny, single czy osoby starsze, szukając nieruchomości w założonym budżecie, zazwyczaj skupiały się na mieszkaniach. Rzeczywiście domy bezczynszowe czy bliźniaki w Warszawie wymagają większych nakładów inwestycyjnych niż przeciętne mieszkanie w dobrej dzielnicy. Nasza oferta udowadnia jednak, że rynek nieruchomości potrafi zaskakiwać, przynosząc rozwiązania dostępne dla wszystkich.

Jeżeli porównasz cenę mieszkania blisko centrum z wartością segmentów, które sprzedajemy zauważysz, że są one zbliżone. Tymczasem koszt jednorazowej inwestycji to nie wszystko. Przeprowadzając analizę finansową, musisz wziąć pod uwagę bieżącą eksploatację lokalu. Czy wiesz, że średni czynsz w Warszawie waha się od 7 do 8,5zł za m kw.? Często w takim porównaniu okazuje się, że domy bezczynszowe są tanie w eksploatacji, ponieważ jedynym kosztem jest bieżące utrzymanie lokum oraz ewentualne naprawy czy konserwacje.

Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów budowlanych oraz elementów wykończeniowych domy bezczynszowe są optymalnie ocieplone i wentylowane. Dobra izolacja termiczna przekłada się na odczuwalne oszczędności na ogrzewaniu zimą czy klimatyzacji latem.

Zamieszkaj we własnym domu na Wawrze

Chcąc stworzyć przyjazne i kameralne otoczenie dla par oraz całych rodzin, wybudowaliśmy nowoczesne domy bezczynszowe. Część osiedli została już wykończona i oddana w posiadanie nowym lokatorom, którzy przekształcili je w pełne ciepła i przytulnego charakteru mieszkania. Cieszące się dużą popularnością segmenty znalazły już swoich właścicieli, dlatego zdecydowaliśmy o kontynuacji prac budowlanych w zielonej, spokojnej dzielnicy Wawer.

Nasza najnowsza inwestycja to bliźniaki tworzące zamknięte osiedle przy ulicy Poprawnej :

  • 36 lokali do wyboru,
  • metraż 113,00m²+60 m² poddasza użytkowego,
  • ogródki od 50.

Domy bezczynszowe zlokalizowane wśród zieleni to wymarzone miejsce dla osób, które nie chcą wyprowadzać się z miasta, a jednocześnie marzą o bezpiecznym ustronnym miejscu dla siebie i swoich bliskich.

Warszawski Wawer — mieszkaj przy parku krajobrazowym

Duże miasta kojarzą Ci się zwłaszcza z betonowymi blokowiskami, hałasem i zanieczyszczeniem? Prawdopodobnie nie miałeś jeszcze okazji wybrać się na spacer po dzielnicy Wawer. To miejsce, które od pierwszej chwili urzeka swoim cichym i spokojnym charakterem. Na tle pozostałych miejsc w stolicy uchodzi za dzielnicę willową, w której zamiast kilkunastopiętrowych bloków królują niskie, piętrowe bliźniaki oraz segmenty.

Bezpośrednie sąsiedztwo Mazowieckiego Parku Krajobrazowego zainspirowało naszych projektantów do stworzenia planów na nowoczesne, harmonijne domy bezczynszowe, które są idealnie wkomponowane w willową dzielnicę miasta.

Boisz się, że w tym sielskim otoczeniu brak odpowiedniej infrastruktury i komunikacji miejskiej? Nic bardziej mylnego. Wawer pozostaje jedną z dzielnic najlepiej skomunikowanych centrum. Od pętli autobusowej Gocław nasze segmenty dzieli odległość zaledwie 500 metrów. Do centrum miasta masz tylko 9 kilometrów, a na miejscu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zaspokajać bieżące potrzeby — sklepy, pocztę, centrum handlowe, placówki edukacyjne i medyczne.

Dlaczego lepiej wybrać tanie bliźniaki niż mieszkania?

Argumentów, przemawiających za tym, żeby typowe mieszkania zamienić na domy bezczynszowe jest mnóstwo. Mieszkanie z ogródkiem to duża powierzchnia użytkowa, która jest idealna do życia, rozrywki oraz pracy.

Co jeszcze sprawia, że tanie bliźniaki są tak wyjątkowe?

  • Modernistyczna architektura, nadająca budynkom willowego, luksusowego charakteru.
  • Kameralne otoczenie, w którym nie brak zieleni.
  • Segmenty powstają w nowoczesnych technologiach, gwarantujących komfort życia.
  • Zamykane osiedla, na których powstają bliźniaki zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i spokojne sąsiedztwo.
  • Bliska odległość od centrum Warszawy i dobra komunikacja z innymi dzielnicami.
  • Ergonomiczne rozplanowanie wnętrz.
  • Fachowa pomoc na każdym etapie inwestycji”.

Wybierz piękny Wawer na miejsce do życia. Ta lokalizacja to spełnienie marzeń rodziców, którzy chcą kupić tanie domy bezczynszowe, dzieci marzących o zabawie na świeżym powietrzu, osób starszych dążących do życia w przyjaznym otoczeniu oraz singli odpoczywających od zgiełku miasta. Zaspokajamy wszelkie potrzeby naszych wymagających klientów, również te estetyczne, oddając im do dyspozycji nowocześnie zaprojektowane i eleganckie segmenty. Współpraca z zaufanym deweloperem to gwarancja satysfakcji oraz oszczędności. Odkryj z nami urokliwy Wawer!