Aras Deweloper

O NAS

O NAS

ARAS DEWELOPER

Firma Aras powstała w 1997 roku, a od 2005 roku z powodzeniem prowadzi działalność deweloperską na terenie Wawra. Przez lata zdobyliśmy ogromne doświadczenie w zakresie zabudowy szeregowej i bliźniaczej stawiając na uczciwość, rzetelność i jakość. Zaufało nam już ponad 100 rodzin.

Nasze wieloletnie doświadczenie i współpraca z wyselekcjonowanymi, renomowanymi partnerami, firmami budowlanymi, producentami i dystrybutorami materiałów budowanych gwarantuje najwyższą jakość z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz rzetelność i fachowość obsługi. Prezentowane na stronie wizualizacje nie stanowią oferty w myśl prawa handlowego.

DOBRA OKOLICA

Wawer – dzielnica Warszawy położona w prawobrzeżnej części miasta. Według danych GUS z dnia 1 stycznia 2015 dzielnica Wawer miała powierzchnię 79,7 km², a liczba mieszkańców (stan na 31 grudnia 2014) wynosiła 72 921.

Nazwa Wawer pochodzi od nazwy karczmy Wawer, obecnie to Zajazd Napoleoński, przy której wyrosła kolonia o tej samej nazwie. Najstarsza wzmianka o karczmie pochodzi z 1727 roku.

WYSOKA JAKOŚĆ

Materiały budowlane ,które znajdują zastosowanie na naszych inwestycjach posiadają certyfikaty dopuszczające produkt do zastosowania w budownictwie mieszkaniowym.

Nasi podwykonawcy to najwyższej klasy specjaliści o nienagannej opinii, z którymi współpracujemy już od wielu lat.

KORZYSTNE CENY

Dbamy o to, aby nasi klienci byli zadowoleni z proponowanych cen. Budujemy zgodnie z oczekiwaniami klientów, tak aby mogli oni skorzystać z dostępnych programów dofinansowania takich jak MDM.

Masz pytania?

Zapraszamy
do kontaktu