Wawer spełnia marzenia o nowych domach w Warszawie

Warszawa „rozrasta” się z każdym rokiem. My dbamy o to, żeby „rozrastała” się w sposób piękny i wygodny dla swoich nowych mieszkańców. Dlatego na miejsce swoich inwestycji wybraliśmy dzielnicę Wawer. To tu powstają nowe domy na sprzedaż naszego projektu, które wznosimy z dbałością o każdy detal – od estetyki, przez funkcjonalność, po najwyższą jakość wykorzystanych materiałów budowlanych i wykończeniowych. Dzięki temu nasze domy bezczynszowe są piękne, wygodne i niezawodne. Co jeszcze warto o nich wiedzieć?

Wawer – garść faktów

 

Przyszłych właścicieli naszych nowych domów często zaskakuje fakt, iż pod względem powierzchni Wawer jest największą dzielnicą Warszawy. 1 stycznia 2019 roku liczb

a jej mieszkańców wynosiła 77 205 osób – część z nich to zadowoleni mieszkańcy naszych dotychczasowych inwestycji, którzy nie wyobrażają sobie lepszego domu dla siebie i swojej rodziny. Wawer leży w prawobrzeżnej części miasta. Wystarczająco daleko od ścisłego centrum, żeby oferować  uroki podmiejskiej lokalizacji, a zarazem na tyle blisko, żeby umożliwiać bezproblemową komunikację do pracy czy szkoły. To jedna z jego największych zalet, którą deweloperzy zwykli określać słowami łączy w sobie zalety mieszkania w dużym mieście z urokami posiadania domu na wsi. I tak rzeczywiście jest. Na nasze inwestycje wybieramy działki doskonale skomunikowane, acz w pewnym oddaleniu od głównych skupisk ludzkich, co przekłada się na spokój i ciszę w przydomowym ogródku oraz malownicze widoki z okien.

Wawer jest bardzo interesujący pod względem historycznym. Nazwa dzielnicy pochodzi od karczmy Wawer, która do dziś dzień funkcjonuje pod nazwą Zajazd Napoleoński. Najstarsza wzmianka o karczmie pochodzi z 1727 roku. Początki kolonii Wawer datuje się natomiast na 1838 rok.  Podczas powstania listopadowego rozegrały się tutaj dwie bitwy wawerskie, a podczas II wojny światowej Niemcy dokonali na terenie dzielnicy zbrodni. Wawer stanowi dzielnicę warszawy od 1951 roku.

Nowe domy na sprzedaż

Zaletą naszych inwestycji jest oferowanie nowych domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej i segmentowej, która jest o wiele tańsza od zabudowy wolnostojącej, a oferuje mieszkańcom dokładnie taki sam komfort użytkowania nieruchomości – zarówno domu, jak i terenu do niego przylegającego. Domy w zabudowie bliźniaczej i segmentowej są o wiele tańsze nie tylko podczas zakupu, ale również podczas eksploatacji. Wpływa na to połączenie odrębnych nieruchomości wspólną ścianą – która w przeciwnym wypadku byłaby nieosłoniętą ścianą szczytową budynku – co przekłada się na znaczne obniżenie strat ciepła.

Wśród licznych atutów, które przekonują inwestorów do zakupu właśnie naszych domów jest fakt, iż są to nieruchomości bezczynszowe. Oznacza to, że kupując nowy dom za gotówkę inwestor nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów z tytułu jego posiadania i eksploatacji poza tymi, które wiążą się z posiadaniem i eksploatacją nieruchomości wolnostojących wzniesionych we własnym zakresie.